Chci trénink

Jak na to?

Chcete začít cvičit a nevíte si rady? Nebo máte zdravotní problém a bojíte se, že si místo formování postavy spíše ublížíte? Tak právě pro Vás máme kvalifikované fitness trenéry, kteří s Vámi projdou Vaše možnosti a udělají Vám cvičební plán přímo na míru.

Častou chybou, se kterou se ve fitness centrech setkáváme, je nedostatek základních znalostí o posilování a lidském pohybovém aparátu. Výsledkem je potom provádění zbytečných cviků, jejich nevhodné střídání a častá špatná technika začátečníků při těchto cvicích, čímž dochází ke zbytečnému namožení svalstva, přetěžování páteře, kloubů apod. To má za následek, že na místo zlepšení kondice, hubnutí nebo zesílení, se v lepším případě setkáte s výsledkem minimálním v horším případě s bolestí zad nebo výsledkem opačným, například přibírání tuků na místo jejich spalování.

Ze začátku je tedy důležité cvičit, alespoň s minimálním dohledem odborníka. Naši trenéři Vám připraví tréninkový plán, vysvětlí základy a naučí Vás cviky, které Vám pomohou na cestě za vaším cílem.

Naši trenéři jsou profesionálové, kteří Vám připraví tréninkový plán, vysvětlí základy a naučí Vás cviky, které Vám pomohou na cestě za vaším cílem. Při prvotním kontaktu, prosíme, vyplňte stručný dotazník, abychom Vám připravili trénink přesně na míru. Děkujeme.

Dotazník pro zájemce o tréninkový plán ke stažení: Michal Opočenský: zde

Dotazník pro zájemce o tréninkový plán ke stažení: Petra Hanzová: zde

 

Naši trenéři

Jsme tu pro Vás

Chci trénink

Jak na to?

Naši instruktoři

Jsme tu pro Vás

Chci skupinovou lekci

A chci do party