Solárium

vždy krásně opálení

V našem Fitness centru Lhotka můžete využívat i velmi kvalitní a bezpečné solárium značky UWE Tutti Frutti Banana, které využívá moderní trubice o výkonu 600w. Neřadí se tedy na úroveň vertikálních turbosolárií, které díky vysokému výkonu mohou poškodit pokožku nebo způsobit poškození zraku. Naše solárium je při správném používání s očními krytkami a dodržování vhodné doby opálení, zcela bezpečné a díky kvalitnímu ventilátoru, také velice příjemné. Doporučujeme používat správnou kosmetiku, která ochrání nejen Vaší pokožku například před rudnutím, ale především umocní efekt hnědnutí a zvýrazní tak více opálení.
Proč, ale chodit do solária?
V první řadě jde o velmi příjemný relax a odpočinek. Opalováním se totiž do těla uvolňují endorfiny – hormony štěstí. Dále má solárium příznivý vliv na akné a další kožní problémy, jako je například lupenka apod. Tyto umělé sluneční paprsky také pomáhají vytvořit pro tělo tolik potřebný vitamín D3 a startují tvorbu vápníku, který je důležitý pro zdravé a silné kosti. A v neposlední řadě po opálení vypadá člověk vitálnější, sportovnější a tím krásnější.
Jak se správně opalovat v soláriu?
Určitě se nezapomeňte natřít krémem, který je určený přímo k opalování v soláriu. Tyto krémy mají nejen ochranné vlastnosti, ale také umocňují efekt následné pigmentace a hydratují Vaší pokožku. Pravidelné užívání se Vám určitě vyplatí. Bezprostředně před začátkem opalování se nesprchujte a nepoužívejte parfémy, deodoranty ani jiné kosmetické přípravky, které nejsou k opalování v soláriu přímo určené. Jak často můžete na solárium chodit je velmi individuální. Obecně platí, že by se vše mělo dělat s mírou. Rozhodně, ale dodržujte minimálně 48 hodin pauzu mezi jednotlivými návštěvami. Ze začátku, dokud nedostanete vhodný základ opálení, nepřekračujte přiměřenou dobu opalování. Solárium není vhodné pro mladistvé, těhotné a kojící ženy, osoby se zvýšenou citlivostí na sluneční záření, osoby, které užívají antibiotika nebo jiné léky a masti neslučitelné s opalováním na slunci nebo soláriu. Dále osoby s očními poruchami, případně po operaci oční čočky a osoby, jejichž zdravotní stav je přímo v rozporu s bezpečným opalováním.

Fitness

Posilovna

Solárium

vždy krásně opálení

Kruhový trénink

anebo přijďte na "kruháč"

Jóga

Harmonie těla i duše

Zumba

v hlavní roli hudba

H.I.I.T.

pravá výzva

Rehabilitační pilates

už nikdy bolavá záda

Cvičení pro seniory

fit v každém věku

Masáže

uvolňující zážitek

Body

odstraňte problémové partie

Kruhový trénink s Terkou

Pro každého, kdo se chce…

Pilates s Andreou

Pilates s Andreou